Do odvolání je osobní odběr bohužel zrušen. Děkujeme za pochopení.

TOPVET Vlhčené obinadlo k péči o kůži po zhmožděninách balení 1 ks

 
 

Urychluje revitalizaci kůže po hojení zhmožděnin a drobných poraněních

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
3.4.2020
128 Kč    
Kategorie Veterinární kosmetika TopVet
 

VLHČENÉ OBINADLO K PÉČI O KŮŽI PO ZHMOŽDĚNINÁCH  / WET BANDAGE FOR CONTUSED SKIN
URYCHLUJE REVITALIZACI KŮŽE PO HOJENÍ ZHMOŽDĚNIN A DROBNÝCH PORANĚNÍ /
ACCELERATES SKIN REVITALISATION AFTER HEALING OF BRUISES AND MINOR INJURIES

1 ks obinadla 10 m x 7 cm
1 pc of bandage 10 m x 7 cm

PRO KONĚ - FOR HORSES

SLOŽENÍ: Voda, Alkohol denat., Arnika horská květ, Glycerin, Kafr, Mentol, Kostival lékařský kořen extrakt, Emulgátor, Jedle silice, Eukalypt silice, Swiss alpine směs, Máta silice, Tymián silice, Kosodřevina silice
COMPOSITION: Water, denatured alcohol, Arnica montana flower extract, glycerin, camphor, menthol, comfrey root extract, emulsifier, fir oil, eucalyptus oil, Swiss alpine mixture, peppermint oil, thyme oil, dwarf pine oil

NÁVOD K POUŽITÍ: Odstřihněte dostatečnou délku obinadla, přiložte na problematickou oblast a převažte obvazem. Aplikace formou zábalu je ideální pro dosažení maximálního účinku. Opakujte dle potřeby několikrát týdně.
INSTRUCTIONS FOR USE: Cut a sufficient length of the bandage, apply to a problematic area and wrap dressing around. The wrap is ideal to achieve a maximum effect. Repeat as necessary several times a week.

UPOZORNĚNÍ: Používejte dle návodu k použití. Nepoužívejte na sliznice a otevřené rány. Nepoužívejte vnitřně. Pouze pro zvířata.
WARNING: Follow the instructions for use. Do not apply to mucous membranes and open wounds. Do not
use internally. For animal treatment only.

SKLADOVÁNÍ: Skladujte v suchu při pokojové teplotě. Chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem. Uchovávejte mimo dosah dětí a nepoučených osob.
STORAGE: Store in a dry place at room temperature. Protect from direct sunlight and frost. Keep out of the reach of children and uninformed persons.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.