SÓJOVÉ VLOČKY - pro koně 15Kg

Neohodnoceno
 
Akce Novinka Tip Efekt lupa
 

Doplňkové krmivo pro koně. Hydrotermicky upravené, mačkané sójové boby. Sója má nejkvalitnější bílkovinu ze všech rostlinných krmiv!

Dostupnost Na dotaz
580 Kč / ks    
Kód produktu 2515
Kategorie Suroviny samostatné
 

Hydrotermicky upravené, mačkané sójové boby. Sója má nejkvalitnější bílkovinu ze všech rostlinných krmiv! Ideální krmivo pro mladé koně a také pro koně v tréninku pro nabrání svalové hmoty. Díky vysokému obsahu bílkovin a tuku pomáhá růstu tkání a svalů. V 1 kg sojových vloček je cca 180 ml kvalitního, sojového oleje. Vysoká stravitelnost až 90 %.

 

! Vysoký obsah bílkovin a rostlinných tuků !

! Vysoká stravitelnost až 90% !

Obsah živin:  Bílkoviny - 36 %, Tuk - 18-20 %, Škrob - 18 %, Vláknina - 8 %, popeloviny 5%.

  • Charakteristika: Sója je luštěnina s vysokým obsahem proteinů. Má široké použití jako potravina a krmivo pro hospodářská zvířata. Hydrotermicky upravená sója jsou plnotučné sójové boby, které prošly nejefektivnější úpravou krmiva = hydrotermickou úpravou. Hydrotermická úprava je proces, kdy je zrno tepelně opracované a je mechanicky narušena jeho struktura. Zrno prochází napařováním při teplotě až 120 °C dle upravované zrniny a poté se při průchodu mezi dvěma válci rozmáčkne. Díky spolupůsobení kombinace teploty, vlhkosti, tlaku a času stlačení vzniká nový finální produkt – vločka.
  • Možnosti použití: Pro mladé koně, pro sportovní koně, pro hubené koněpro březí a laktující klisny, pro nabrání svalové hmoty.

Obvykle podávané množství: Dospělí koně 300g - 500g / den dle hmotnosti, rozdělené do jednotlivých krmných dávek. Případně jako součást vlastního müsli.

Hmotnost 15 kg