Kukuřičné vločky 5kg

Neohodnoceno
 
 

Doplňkové krmivo. Hydrotermicky vločkovaná kukuřice! Stravitelnost vyšší až o 30% než kukuřičné zrno. Mnohem lepší příjem zvířaty díky vyšší chutnosti! Vhodné pro býložravá a všežravá domácí i hospodářská zvířata.

Dostupnost Vyprodáno
160 Kč / ks    
Kód produktu 2530
Kategorie Suroviny samostatné
 
 • Charakteristika:  Tepelně opracované zrno s mechanicky narušenou strukturou, takzvaná hydrotermická úprava suroviny, je proces, kdy se zrno po určitou dobu napařuje na teplotu nad 90 stupňů Celsia ( až 120 °C ) a poté se při průchodu mezi dvěma válci rozmáčkne na vločku. Díky spolupůsobení kombinace teploty, vlhkosti, tlaku a času stlačení vzniká nový finální produkt - vločka. Hydrotermické vločkování významně zvyšuje krmnou hodnotu zrna a předčí tak jiné způsoby úpravy zrnin. Zvyšuje stravitelnost nejen škrobu, ale i proteinů a tuků u zrnin. 
 • Možnosti použití:  Hydrotermicky upravená surovina se může zkrmovat všem hospodářským i domácím zvířatům - skot, prasata, drůbež, koně, kozy, králici, morčata, aj.

  Krmení hydrotermicky upravenou surovinou má vliv na:

  1.  Zvýšenou dostupnost, stravitelnost a využitelnost živin.
  2.  Zvýšení užitkovosti.
  3.  Vyšší ekonomickou efektivnost produkce.
  4.  Celkové zlepšení trávení.
  5.  Zlepšení zdravotního stavu zvířat.
  6.  Vyšší chutnost krmiva.
 • Skladování a spotřeba: Skladujte v dobře uzavřených obalech, nejlépe tkaný či papírový pytel. Pokud budou kukuřičné vločky v PVC obalu, pozor na kondenzaci vody uvnitř sáčku, při rychlých teplotních změnách. Pokud vám vločky napadnou moli, spotřebujte jej co nejdříve ( zvířatům to vůbec nevadí ) nebo dejte na týden do mražáku.
Hmotnost 5 kg